Sukcesy 2021/2022

Michalina Feler z klasy III/6 - naucz. mgr Grzegorz Szczyrba zajęła II miejsce w grupie II w VIII Międzynarodowym Konkursie Trąbkowym "Mały Trębacz" w Trąbkach Wielkich

Krzysztof Dymarz z klasy II/6 - naucz. mgr Ewa Kruż zajął I miejsce w kategorii C w grupie I na II Ogólnopolskim Konkursie "Co młodym w duszy gra" w Rudzie Śląskiej  

Igor Suwała z klasy V/6 - naucz. mgr Piotr Misiak zajął II miejsce ex aequo w kategorii puzon w III Ogólnopolskim Konkursie Puzonistów i Tubistów im. Pawła Waloszczyka w Bytomiu

Dominika Kyrcz z klasy III/6 - naucz. mgr Kalina Szczyrba zajęła I miejsce w kategorii A w grupie II na II Ogólnopolskim Konkursie "Co młodym w duszy gra ?" w Rudzie Śląskiej  

Maria Ernst z klasy I/6 - naucz. mgr Małgorzata Łazowska zajęła I miejsce w kategorii A w grupie I na II Ogólnopolskim Konkursie "Co młodym w duszy gra ?" w Rudzie Śląskiej

Michalina Feler z klasy III/6 - naucz. mgr Grzegorz Szczyrba zajęła III miejsce na XXIX Poznańskim Konkursie Instrumentów Dętych w Poznaniu

Michalina Feler z klasy III/6 - naucz. mgr Grzegorz Szczyrba otrzymała wyróżnienie w II grupie wiekowej w XXVIII Śląskim Konkursie Instrumenty Dęte Blacha

dla najmłodszych w Dąbrowie Górniczej

Igor Suwała z klasy V/6 - naucz. mgr Piotr Misiak zajął III miejsce w XXVIII Śląskim Konkursie Instrumenty Dęte Blacha dla najmłodszych w Dąbrowie Górniczej

Dominika Kyrcz z klasy III/6 - naucz. mgr Kalina Szczyrba zajęła II miejsce w Żyrardowskich Spotkaniach Skrzypcowych

Nela Dorobisz z klasy V/6 - naucz. mgr Kalina Szczyrba zajęła II miejsce oraz nagrodę spcjalną w Żyrardowskich Spotkaniach Skrzypcowych 

Nela Dorobisz z klasy V/6 - naucz. mgr Kalina Szczyrba otrzymała wyróżnienie w XV Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym  we Wrocławiu 

Dominika Kyrcz z klasy III/6 - naucz. mgr Kalina Szczyrba otrzymała III nagrodę w XV Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym  we Wrocławiu

Zespół Trio a vista przygotowany przez p. Kalinę Szczyrbę i p. Beatę Krowicką w składzie :

Zuzanna Kmera z klasy VI/6 - naucz. mgr Olga Jankowska

Nela Dorobisz z klasy V/6 - naucz. mgr Kalina Szczyrba

Kamila Maziarz z klasy VI/6 - naucz. mgr Beata Krowicka

otrzymał wyróżnienie na XVI Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku 

Zespół Super Trio przygotowany przez p. Kalinę Szczyrbę i p. Beatę Krowicką w składzie :

Dominika Kyrcz z klasy III/6 - naucz. mgr Kalina Szczyrba

Maja Rajkowska z klasy IV/6 - naucz. mgr Małgorzata Wacławik

Igor Hołota z klasy V/6 - naucz. mgr Beata Krowicka

zajęli II miejsce ex aequo na XVII Ogólnopolskim Konkursie Smyczkowych Zespołów Kameralnych im. G. Bacewicz w Łodzi

Igor Suwała z klasy V/6 - naucz. mgr Piotr Misiak zajął II miejsce na XX Międzynarodowym Konkursie Interpretacji Muzycznej PRO BOHEMIA w Ostravie

Mateusz Dąbek z klasy II/6 - naucz. mgr Beata Krowicka zajął III miejsce w grupie I na XVI Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku

Dominika Kyrcz z klasy III/6 - naucz. mgr Kalina Szczyrba zajęła III miejsce w grupie I na XVI Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku

Nela Dorobisz z klasy V/6 - naucz. mgr Kalina Szczyrba zajęła III miejsce w grupie II na XVI Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku

Dominika Kyrcz z klasy III/6  - naucz. mgr Kalina Szczyrba otrzymała wyróżnienie na XVI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów w Jaśle.  

Nela Dorobisz z klasy V/6 - naucz. mgr Kalina Szczyrba otrzymała wyróżnienie na XVI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów w Jaśle.

Michalina Feler z klasy III/6 - naucz. mgr Grzegorz Szczyrba zajęła I miejsce w VI Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych w Kielcach

Mateusz Dąbek z klasy II/6 - naucz. mgr Beata Krowicka zajął I miejsce w Konkursie Pianistycznym w Trzcianie

Igor Suwała z klasy V/6 - naucz. mgr Piotr Misiak zajął II miejsce w XII Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Nowym Targu 

Michalina Feler z klasy III/6 - naucz. mgr Grzegorz Szczyrba zajęła III miejsce w XII Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Nowym Targu 

Renata Zenowicz z klasy III/6 - naucz. mgr Mariola Dobrzańska zajęła II miejsce w XII Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Nowym Targu 

Maria Sobczyk z klasy III/4 - naucz.mgr Jacek Dobrzański otrzymała wyróżnienie I stopnia w XII Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Nowym Targu   

Emilia Duś z klasy II/4 - naucz. mgr Jacek Dobrzański otrzymała wyróżnienie I stopnia w XII Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Nowym Targu  

Nela Dorobisz z klasy V/6 - naucz. mgr Kalina Szczyrba otrzymała wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. J. Kaliszewskiej w Poznaniu.

Dominika Kyrcz z klasy III/6 – naucz. mgr Kalina Szczyrba zajęła III miejsce w kategorii II w II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym im. R. Twardowskiego w Puławach.

Kwartet "Tryton" w składzie :

Zuzanna Kmera z klasy VI/6 – naucz. mgr Olga Jankowska

Maja Rajkowska z klasy IV/6 – naucz. mgr Małgorzata Wacławik

Nela Dorobisz z klasy V/6 – naucz. mgr Kalina Szczyrba

Łukasz Sierpiński z klasy II/4 – naucz. mgr Klaudia Misiak                                                          

zajęli II miejsce w grupie I w VI Ogólnopolskich Jesiennych Spotkaniach Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I i II st. w Żywcu.

Michalina Feler z klasy III/6 – naucz. mgr Grzegorz Szczyrba zajęła II miejsce w XIX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie.

 Igor Suwała z klasy V/6naucz. mgr Piotr Misiak zajął III miejsce w grupie II w XIV Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych "Jupiter 2021" w Krakowie .

 Michalina Feler z klasy III/6 – naucz. mgr mgr Grzegorz Szczyrba zajęła I miejsce w grupie      I oraz Grand Prix w grupie I w XIV Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych  "Jupiter 2021" w Krakowie .

 Michalina Feler z klasy III/6 – naucz. mgr Grzegorz Szczyrba otrzymała wyróżnienie w             II grupie wiekowej instrumentów dętych blaszanych na  XL Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku.

Ministerstwo

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa
Narodowego
ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
00-071 Warszawa
tel. 22 421-01-00

CEA

Centrum Edukacji Artystycznej
ul. Mikołaja Kopernika 36/40
00-924 Warszawa
tel. 22 42-10-621
sekretariat@cea.art.pl

Wizytator CEA

Jolanta Sznajder

Biuro Wiz. CEA w Katowicach, biuro.katowice@cea.art.pl
ZPSM w Katowicach,
ul. Ułańska 7B,
40-887 Katowice,
tel. 32 204-69-04

Ochrona Danych Osobowych

BIP